ניקיון משרדים

חברת ניקיון משרדים איכותית שעושה את ההבדל

כבר ידוע לכולם כי סביבת עבודה נקיה ומסודרת היא המפתח לפרודוקטיביות ולהצלחת העסק, אך שמירה על הניקיון מלווה באתגרים מסיבות שונות. לכן, בעלי עסקים רבים משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון משרדים על מנת להשאיר את המשרד מצוחצח ומאורגן.

ניקיון משרדים

מחפשים חברת ניקיון למשרד? אנו כאן בשבילכם!

בחירת חברה לניקיון משרדים איכותי דורשת מתן תשומת לב למספר פרמטרים כגון: צוות עובדים אמין ומקצועי, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים בעלי תקן, חברה בעלת מכשירי ניקיון למגוון פתרונות ניקוי ועוד.

אנו גאים לספק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר תוך שימוש בתכשירי הניקיון הטובים ביותר בשוק. צוות העובדים שלנו בעל ניסיון עשיר בתחום, מקפיד על עמידה בזמנים ויודע לבצע התאמות בשירות בהתאם לצרכי העסק המשתנים.

אנו מתחייבים לספק חבילת ניקיון משרדים בהתאמה אישית לעסק כך שתוכלו ליהנות ממשרד מצוחצח באופן שוטף תוך מינימום הפרעה.

למה לבחור בנו?

משרד נקי הוא מתכון לעסק מצליח!

בעולם העסקים כיום, חלק לא מבוטל מהצלחת העסק הוא פרודוקטיביות העובדים והחיוניות שלהם. מחקרים רבים הוכיחו, כי סביבת עבודה מסודרת ונקיה לא רק תורמת באופן משמעותי ליכולת הריכוז וביצוע יעיל של מטלות אלא גם משפיעה לטובה על מצב הרוח והאנרגיה של העובדים במשרד.

סביבת עבודה נעימה, מטופחת ונקיה תורמת לשלוות הנפש של העובדים, גורמת להם להרגיש מוערכים במקום עבודתם ובכך מובילה לשיפור ניכר באיכות העבודה וביעילותה.

5 יתרונות של חברת ניקיון למשרדים

  1. לרמת ניקיון במשרד יש קשר ישיר על ריכוז העובדים והלקוחות המגיעים למשרד. סדר וניקיון משפר את הריכוז והפרודוקטיביות של כל הנוכחים בחדר.

  2. שגרה נקיה במשרד חוסכת זמן ומייעלת את העבודה. סביבת עבודה נקיה עוזרת לביצוע מטלות בזמן קצר יותר, וחוסכת התעסקות מיותרת בסדר וארגון אזור העבודה.

  3. משרד נקי משפר את התפקוד תחת לחץ של העובדים. לכלוך ובלגן מגבירים את הלחץ בקרב העובדים ויוצרים סביבת עבודה לחוצה יותר. משרד נקי לא רק משפר את הביצועים אלא גם מוריד מלחץ העבודה.

  4. סביבת עבודה נקיה תשפר את בריאות הנוכחים במשרד ותאפשר אורח חיים יציב ובריא יותר. סביבת עבודה מלוכלכת ומאובקת הינה מצע להיווצרות בקטריות, חיידקים ואבק העלולים לגרום לחולי. משרד נקי מסייע לשמירה על בריאות העובדים והלקוחות במשרד.

  5. אין זה סוד כי עובדים שמחים המרגישים מוערכים מצד המעסיק מספקים שירות טוב יותר ללקוחות. משרד נקי ומטופח מעניק תחושה של הערכה וכבוד אל העובדים במשרד ומאפשר להם לעבוד ברעננות, בשמחה ובכבוד הדדי אל העסק.

מתי כדאי להזמין חברת ניקיון משרדים?

התפתחות הכלכלה הביאה איתה את ההבנה כי לסביבת העבודה ורווחת העובדים יש השפעה ישירה על איכות העבודה שתתבצע.

משרדים אינם עוד מצומצמים וצפופים, כיום, לכל משרד יש מטבחון, חלל עבודה מרווח, חדרי ישיבות וכו'. על כן, עם ההבנה בחשיבות סביבת עבודה מסודרת ונקיה, יש צורך בתחזוקה שוטפת ושירותי ניקיון מתאימים וייחודיים.

ניקיון משרדים מודרני חייב להיעשות בצורה המקצועית והאיכותית ביותר בהתאם לצרכי העסק ותוך מינימום הפרעה לפעילות החברה.

ישנן פעולות ניקיון המתבצעות באופן יומיומי ומטרתן לדאוג לניקיון שוטף ברמה גבוהה וישנם מקרים המצריכים עבודות ניקיון תקופתיות הכרוכים בביצוע עבודות ניקיון ייעודיות וייחודיות אחת לכמה חודשים או בהתאם לצרכי העסק.

ניתן להזמין את סידור העבודה אל מול חברת ניקיון משרדים במהלך שעות היום או לאחר סיום יום העבודה בשעות אחר הצהריים והערב.

ניקיון משרדים בשעות הבוקר

ניקיון המשרד בבוקר מאפשר חיסכון בעלויות החשמל, חסכון בעלויות השירות ותקשורת ישירה עם חברת הניקיון והמנקים עצמם בשטח. אולם, חשוב לזכור כי ניקיון במהלך שעות העבדה אינו מתאים לכל המשרדים.

ניקיון משרדים בשעות הערב

יש מקרים בהם צוות הניקיון עלול להפריע לפעילות השוטפת במשרד או כי אינה תואמת את שעות הפעילות של הבניין. במקרים כאלה, ניקיון משרדים בערב (או ניקיון משולב של בוקר וערב), הינו הפתרון המתאים בשבילכם.

חברת ניקיון משרדים
חברת ניקיון משרדים

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים?

שירותי ניקיון משרדים הינם מגוונים ורחבים ומכסים למעשה את כלל פעולות הניקיון והסדר שנדרשים במשרד. החל מפעולות ניקיון שוטפות ויומיומיות ועד פעולות ניקיון מורכבות יותר וייחודיות הדורשות מכשירים ייחודים, ידע מקצועי וניסיון.

ניקיון מקיף של חללי המשרדניקיון יסודי של כלל החללים הפתוחים במשרד כולל בתוכו: ניקוי רצפות, פינוי פחים, ניקוי אבק, חלונות, דלתות, כסאות, פאנלים וכל שאר הציוד המשרדי הקיים במשרד.
ניקיון מטבחוןאולי חלל המשרד שהכי מעורר מחלוקות בכל הנוגע לשמירה על ניקיון. חברה לניקיון משרדים תדאג לשמירה על ניקיון שוטף של אזור המטבח.
ניקיון השירותיםאין צורך להרחיב מדוע חשוב לשמור על חלל זה נקי ומצוחצח. שירותי ניקיון המשרדים כוללים ניקיון וחיטוי השירותים על בסיס יומי.
ניקיון פינות הישיבה והספותלא פעם ספות המשרד צוברות לכלוך וכתמים שלא ניתן לנקות עם מטלית באופן פשוט. אך אל דאגה, לצוות המנקים שלנו יש הכלים והידע להיפטר מכל כתם עקשן על הספה.
ניקיון שטיחיםבמידה ורצפת המשרד או חלקה מכוסה בשטיחים, ישנה היווצרות רבה של אבק במהלך ההתנהלות השוטפת במשרד. צוות החברה ידאג לשאיבה וניקיון יסודי של כלל השטיחים על מנת לשמור על משרד נקי ומצוחצח.
ניקוי וילונותכן, גם הווילונות נוטים לצבור אבק וחיידקים. ניקיון הווילונות יעניק רעננות ואוויר נקי בכל רחבי המשרד.

חבילת ניקיון משרדים בהתאמה אישית

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון משרדים לעסק שלכם, חשוב שתהיה התאמה בין שירותי החברה לצרכים לשמם אתם זקוקים לשירותי הניקיון.

גודל השטח הדורש ניקיון

בדקו מהו גודל השטח הדורש ניקיון, ישנו הבדל בין חברה המעניקה שירות ניקיון משרדים קטנים לאחת שמתמחה בניקיון משרד גדול (האם תרצו ניקיון רצפות בלבד? ריקון פחים? שאיבת שטיחים וכו').

ניקיון משרדים גדולים מאפשר יותר גמישות בפעילות ניקיון במהלך היום עקב החללים הגדולים והמרווחים ומצד שני מצריך לעיתים ניקיון בתדירות גבוהה יותר הכולל מכשירי ניקיון מתקדמים.

תדירות השירות

בנוסף לסוג השירות אותו תרצו לקבל, חשבו להבין באיזו תדירות תרצו שירותי ניקיון במשרד שלכם. כמובן כי ישנם הבדלי עלויות בשירות יומי, שבועי או חודשי ולכן בדקו מהו המינימום הנדרש מבחינתכם על מנת שהעסק יישאר ברמת ניקיון מספקת עבורכם.

עלות אל מול תועלת

כמו כל דבר בעסק, תצטרכו לקבל החלטה של עלות אל מול תועלת. בחרו חברה שתדע לספק את הצרכים המדויקים שלכם ותדע לתת לכם שירות בהתאמה אישית לתוצאות הטובות ביותר.

חברה בעלת ניסיון ותודעת שירות מעולה תדע להתאים לכם את השירות הטוב ביותר לעסק שלכם.

זקוקים לשירות ניקיון משרדים שיספק לכם ראש שקט? מעוניינים בניקיון חלקי בשעות היום ואת שאר פעולות הניקיון בשעות אחר הצהריים? בחרו חברת ניקיון משרדים היודעת להתאים את עצמה לצרכים שלכם!

שאלות ותשובות נפוצות בשירותי ניקיון משרדים

לבעלי חברות ועסקים, לבעלי משרדים קטנים וגדולים, למשרדים פרטיים, משרדים מוסדיים, מגדלי משרדים ובעצם לכל מי שמעוניין להתעורר ליום עבודה נקי ומטופח.
שאלת המיליון (: מקצועיות, אמינות, פתרונות מקיפים, עמידה בלוחות זמנים, שירות מכל הלב, חבילות ניקיון מותאמות אישית ועוד.. לא חסר, פשוט תדברו איתנו!
אנחנו מספקים שירותים בפריסה ארצית ומגיעים כמעט לכל אזור.
התשובה לשאלה זו תלויה בהרבה גורמים. אנו ממליצים לנקות ולסדר את המשרד מדי יום אך יחד עם זאת חשוב להבין באיזה סוג סביבה אתם עובדים, מהו גודל המשרד, כמה חדרים הוא מכיל וכו'..
עלות שירותי ניקיון משרדים משתנה בהתאם לשירותים שהמשרד זקוק לו. ישנם גורמים רבים שנכנסים לתמונה, למשל, גודל החברה, תדירות הניקיונות, מספר השעות שלוקח לנקות את החלל ועוד. אנחנו נתאים לכם את חבילת הניקיון המשתלמת ביותר עבורכם.
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון משרדים מקצועי
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן