ניקיון דירות

שירותי ניקיון דירות במחירים משתלמים!

כולם רוצים לגור בדירה נקייה ומסודרת אך לשמור עליה נקייה באופן שוטף זו משימה מאתגרת. אנשים רבים מחליטים פשוט להזמין חברת ניקיון דירות אשר תספק להם ניקיון איכותי, מהיר ותסיר מהם את העבודה הקשה.

ניקיון דירות

מחפשים חברה לניקיון הדירה? אנו כאן לשירותכם!

במקרים מסוימים אתם יכולים לנקות את הדירה בעצמכם אך מדובר בהשקעה אדירה של זמן ואנרגיה. אנחנו חברה מנוסה שתאפשר לכם לקבל דירה מצוחצחת תוך שעות ספורות ובמחיר משתלם במיוחד.

אנו גאים לספק צוות עובדים מקצועי ואמין, המקפיד על עמידה בזמנים ומשתמש רק בחומרי הניקיון הטובים ביותר.

בכדי להגיע לרמת הביצוע המושלמת אנחנו מספקים שירות ללא פשרות עם הקפדה יתרה על כל פרט ופרט. אנו מתמחים בהענקת שירותי ניקיון דירות על כל מגוון מטלות הניקיון הנדרשות בדירה.

למה לבחור בנו לניקיון הדירה שלכם?

דירה נקיה היא דירה שכיף לגור בה!

סביבה נקייה היא דבר שכולנו מעריכים ושואפים אליו. דירה נקייה ומסודרת משפרת את מצב רוח הדיירים והאורחים, יוצרת תחושה נעימה ורגועה ומעניקה אורח חיים בריא ופרודוקטיבי יותר.

כמו כן, מה יותר כיף מלחזור לדירה נקיה, סלון מסודר וכביסה מקופלת אחרי יום עבודה מתיש. חברת ניקיון דירות מקצועית ומנוסה תדע לנקות את הדירה שלכם באופן הטוב ביותר לפני שתספיקו להניד עפעף.

4 יתרונות של ניקיון דירות

  1. דירה נקיה מסייעת לאורח חיים בריא יותר – חוסר ניקיון ממושך של אזור מסוים בדירה עלול להוביל להצטברות חיידקים וזיהומים שונים. ניקיון יסודי עם חומרי הניקיון המתאימים באופן שוטף של כל חלקי הדירה מונע הצטברות חיידקים ומסייע לשמירה על אורח חיים בריא יותר.

  2. מצב הרוח טוב יותר כשהדירה מסודרת ונקיה – מחקרים רבים הראו כי סביבה נקיה משפרת את מצב הרוח שלנו ומעלה את הפרודוקטיביות של הנוכחים בחדר. חברת ניקיון לדירה תשמור על המרחב שלכם מסודר ונעים ומבלי שתשימו לב כבר יעלה לכם חיוך על הפנים.

  3. דירה נקיה שומרת על הערך שלה – לכלוך והזנחה עלולים להוביל לנזקים בלתי הפיכים בדירה, לפגוע בערכה ולהוביל להוצאה כספית גדולה לתיקון הנזק שנגרם. ניקיון דירות איכותי ימנע הצטברות של חלודה, עובש ורטיבות או כל מפגע אחר בכל חלקי הבית, מה שיפחית משמעותית את הסיכוי לנזק עתידי בדירה שלכם.

  4. דירה נקיה יותר באפס מאמץ – חברת ניקיון לדירה מאפשרת לכם ליהנות מדירה נקיה ומסודרת ללא מאמץ והשקעה. חברת הניקיון תעניק לכם דירה מצוחצחת הנראת חדשה כל פעם מחדש.

מה כוללים שירותי ניקיון דירות?

שירותי ניקיון דירות הינם מגוונים ורסיטלים ויכולים להתבצע בכמה רמות. כאשר מזמינים שירות ניקיון לדירה חשוב לדעת בדיוק איזה שירות אתם עומדים לקבל, יש ניקיון בסיסי של חלל הדירה ויש שירותי ניקיון יותר מקיף ומורכב.

ניקיון דירות בסיסי כולל ניקוי מקיף של המטבח והסלון, שטיפת רצפות בחלל הדירה, ניקיון יסודי של חדרי האמבטיה והשירותים, ניקיון השטיחים, החלונות, והארונות וניקיון הגינה והמרפסת.

ניקיון מקיף יותר יכול לכלול פוליש רצפות, כביסה וכדומה.

חברה לניקוי דירות תספק מענה לכל צורכי ניקיון הדירה ותשתמש בצוות עובדים מיומן ובמכשור וחומרי ניקיון מתקדמים.

חברת ניקיון דירות
חברת ניקיון דירות

מתי כדאי להזמין חברת ניקיון דירות?

ניקיון דירות מקצועי מספק ניקיון איכותי ורמת ביצוע מושלמת תוך מינימום הפרעה. ישנם מספר מקרים מיוחדים בהם מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית לקבלת דירה נקיה.

ניקיון על בסיס קבועשירות ניקיון בסיסי לשמירה על דירה מסודרת ונקיה לאורך השבוע. אנשים רבים בוחרים להיעזר בשרותיה של חברת ניקיון דירות באופן קבוע ונהנים מבית נקי ונעים ומזמן פנוי לעיסוקים אחרים עם המשפחה. לרוב ייקבע יום מוגדר בשבוע אל מול חברת הניקיון על מנת לאפשר לכם להתכונן לקראת הגעתם בכל שבוע.
ניקיון חד פעמי מקיףשירות ניקיון יסודי חד פעמי המתבצע במקרים מיוחדים כגון כניסה לדירה חדשה, דירה אחרי שיפוץ וכדומה. ניקיון זה הינו מקיף וכולל שימוש במכשור מתקדם וצוות עובדים רחב ועל כן לעיתים הוא גם יקר יותר.
ניקיון למשימות מיוחדותשירות ניקיון דירות למקרי קיצון דחופים כגון ניקיון דירה לאחר הצפה או מקרה קיצון אחר. בחרו בחברה הנמצאת בזמינות גבוהה ושתדע לספק לכם פתרונות איכותיים ומהירים בהתאם למצב הבית.

חבילות ניקיון דירות בהתאמה אישית

בעת בחריתכם בחברת ניקיון דירות, חשוב לבחור חברה מנוסה אשר מבינה את הצרכים שלכם ושתדע להתאים את עצמה הן לסוג שירותי הניקיון הנדרשים בדירה שלכם (סוג הרצפות, מרפסת\גינה וכו') והן מבחינת לוח הזמנים האידיאלי מבחינתכם.

ניקיון דירה חדשה

שירותי ניקיון דירה חדשה מתרכזים בעיקר בפגעים ובשאריות לכלוך מהתקופה בה היא הייתה בתהליכי בנייה. חשוב לומר כי אין מדובר בניקיון שגרתי אלא על ניקיון מקיף ויסודי שמטרתו להכשיר את הבית למגורים עבור הדיירים החדשים. ניקיון זה כולל לרוב ניקיון כתמי צבע ורובה, שטיפה ופוליש לרצפות, ניקיון הארונות והכלים הסניטריים בבית ועוד.

ניקיון דירה לפני מעבר

עוברים דירה ורוצים לדאוג שהיא תהיה נקייה ומצוחצחת? חברת ניקיון דירות דאג לבצע את כל מטלות הניקיון הנדרשות על מנת שהדירה תהיה מצוחצחת ומבריקה.

ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה מתאים לכל מי שעתיד להיכנס לבית חדש. לא נעים להיכנס לדירה כאשר יש סימנים ולכלוך מהדיירים הקודמים. חברת הניקיון תדאג לצחצח ולנקות הכל על מנת שתקבלו דירה נקייה ומסודרת ביום כניסתכם.

ניקיון דירה מקבלן

מומלץ לבצע ניקיון זה לפני הכנסת הריהוט לדירה על מנת לאפשר ניקיון יסודי בכל חלקי הבית. חברת הניקיון תדע לספק את המכשור המתאים ולהשתמש בחומרי הניקיון הנכונים על מנת שתקבלו דירה נקייה ומבריקה.

איך לבחור חברת ניקיון דירות?

בכדי לבחור חברת ניקיון דירות איכותית חשוב לתת תשומת לב למספר פרמטרים שיזערו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה כגון: שירות בהתאמה אישית, חברה מנוסה בעלת המלצות, צוות עובדים מקצועי ואמין ושימוש בחומרי ניקיון ובמכשור איכותיים.

שיפצתם את הדירה? נכנסים סוף סוף לדירה החדשה? מחפשים שירות ניקיון קבוע שישמור על הדירה שלכם מבריקה?

צרו איתנו קשר, ספרו לנו מהם הצרכים שלכם ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר!

שאלות ותשובות נפוצות בשירותי ניקיון דירות

לדירות חדשות וישנות, לדירות לפני מעבר, לדירות לפני כניסת דיירים חדשים, לדירות חדשות מקבלן, דירות לאחר שיפוץ ועוד.
בהחלט. מעבר לניקוי הסטנדרטי אנו מספקים מגוון רחב של עבודות ניקיון, לרבות ניקוי חלונות, תריסים ורשתות, ניקוי דלתות ומשקופים, חיטוי כיורים, קרמיקה וחרסינה ועוד.
תדירות הניקיון תלויה באורח החיים ובסוג האדם המתגורר בדירה. עבור אנשים מסוימים, פעם אחת בשבוע תספיק ועבור אחרים, פעמיים או שלושה. זה תלוי במספר האנשים שגרים בדירה וכמה זמן הם מוכנים להשקיע בניקיון.
עלות ניקיון הדירה יכולה להשתנות בהתאם לגודל הדירה, רמת הניקיון הנדרשת ותדירות הניקיון שתרצו לבצע. נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת.
אנו מקצוענים עם ניסיון של שנים ומציעים שירותי ניקיון איכותיים. אנחנו אמינים ומקצועיים. אנו מספקים שירות שיהפוך את הדירה שלכם לנקייה ומבריקה תוך זמן קצר.
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון יסודי של הדירה
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן