ניקיון בתים

כשמדובר בניקיון הבית שלכם, לעולם אל תתפשרו!

אין תחושה מהנה יותר מאשר להיכנס לבית נקי אחרי יום עבודה ארוך ומפרך. זאת הסיבה שיותר ויותר בעלי בתים בוחרים להשתמש בשרותי ניקיון בתים מחברה חיצונית על מנת להשאיר את הבית מצוחצח ברמה הגבוהה ביותר.

ניקיון בתים

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ובעלת ניסיון מוכח בתחום?

חברתנו מתמחה בהענקת שירותי ניקיון בתים בצורה האיכותית ביותר, ברמת הביצוע הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית לכל לקוח.

אנו גאים לספק צוות עובדים מקצועי ואמין, שימוש בחומרי הניקיון והמכשור המתקדמים ביותר ומתן שירות בהתאמה אישית על מנת להשאיר את הבית שלכם נקי ומצוחצח.

למה דווקא אנחנו?

בית נקי הוא בית שכיף לגור בו!

כולנו אוהבים לחיות בסביבה נקייה, נעימה ומסודרת. מחקרים רבים הראו את ההשפעה על מצב הרוח והפרודוקטיביות כאשר אנו נמצאים בסביבה מבולגנת לעומת סביבה מסודרת ונקייה.

חוץ מזה, אין דבר כיף יותר לחזור לאחר יום עבודה מתיש לבית מקורצף, כיור נקי וסלון מסודר ומאורגן. חברת ניקיון בתים איכותית תדע לבצע את עבודות הניקיון הנדרשות לפני שבכלל תשימו לב שהם שם.

4 יתרונות של ניקיון בתים

  1. בית נקי הוא בית בריא יותר – משבר הקורונה העלה את המודעות של כולנו לחשיבות הניקיון לשמירה על בריאות הנוכחים. חוסר ניקיון של אזור מסוים עלול להוביל להתפתחות חיידקים וזיהומים שונים. שמירה על ניקיון הבית מונעת הצטברות חיידקים ומובילה לסביבה בריאה יותר.

  2. בית נקי משפר את מצב הרוח – כבר ידוע לכולם כי סביבה נקייה ומסודרת משפרת את מצב הרוח שלנו. חברת ניקיון בתים תשמור על הבית נקי ומסודר באופן שוטף ותאפשר לכם ליהנות מבית מסודר ונעים ללא מאמץ.

  3. בית נקי שומר על הערך שלו – לכלוך מצטבר לאורך זמן עלול להוביל לנזקים בלתי הפיכים בבית ובכך לפגוע בערך שלו או להוביל להוצאה כספית לתיקון הנזקים. חברת ניקיון לבתים יודעת לנקות באופן יסודי את כל חלקי הבית ולוודא כי אין לכלוך או פגם אשר עלול להוביל לנזק עתידי.

  4. חסכון בזמן וניקיון איכותי יותר – שירותי ניקיון לבית מאפשרים לכם ליהנות מבית נקי ומסודר ללא צורך להעביר סמרטוט אפילו פעם אחת. חברת הניקיון תנקה במקומכם באופן איכותי יותר ומהיר יותר.

שירותי ניקיון לבית – מה זה כולל?

שירותי ניקיון לבית הינם מגוונים ורחבים ומכסים למעשה את כלל פעולות הניקיון הדרושות לבית נקי ומצוחצח. חברה לניקוי בתים מקצועית תשתמש בצוות עובדים מיומן, במכשור מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה על מנת להגיע לרמת הביצוע הגבוהה ביותר.

ניקיון בתים מספק מענה לכל צרכי הבית תוך מענה לצורכי ניקיון שוטפים, תקופתיים וייחודיים.

ניקיון הסלוןניקיון יסודי של הסלון לרבות שאיבת אבק, ניקיון הארונות, גופי התאורה, הספות, מסכי הטלוויזיה ומערכות השמע, ניקוי חפצי הנוי וניקיון המזנונים והספריות.
ניקיון המטבחמתבצע ניקיון יסודי של כלל המטבח מכתמי שמן, ניקיון משטחי העבודה (לרבות חיפויי קרמיקה, זכוכית, שיש וכו'), שטיפת כלים וניקיון הארונות.
ניקוי ופוליש רצפותניקיון לכל סוגי הרצפות לרבות פרקט, רצפות שיש, אבן ועוד. ניקיון הרצפות כולל טאטוא ושטיפה, קרצוף עומק ופוליש ווקס או קריסטל.
חדרי אמבטיה ושירותיםחיטוי וניקיון עומק של חדר האמבטיה והשירותים הכולל ניקוי אסלות, מראות, כיורים, מקלחונים, אמבטיות וכו'. כמו כן, מתבצע חיטוי וניקיון של הרצפות וחיפויי הקיר תוך הסרת עובש ואבנית.
ריפודים שטיחים וארונותניקיון של כל סוגי השטחים והריפודים תוך שימוש בחומרי הניקיון המתאימים והמכונות המתקדמות ביותר (ניקוי שטיחי קיר, שטיחי צמר או סינטטיים, ספות עור וכו'). כמו כן, מתבצע ניקוי פנימי וחיצוני של ארונות הבית לרבות מחסנים, מזווה, ארונות בגדים, ארונות אמבטיה וכדומה.
חלונות ודלתותניקיון פנימי וחיצוני של חלונות הבית הכולל ניקוי המסגרות, המשקופים, רשתות, מסילות, ידיות ותריסים.
חדרי הבית ומתחמים חיצונייםניקוין של כל חללי הבית לרבות חדרי עבודה, עליית גג, חדרי ילדים, חדר המדרגות, מחסן, מרתף וכדומה. ניקיון חצרות ומרפסות הכולל בין היתר ניקיון החניה, ניקיון השבילים, ניקיון פינות הישיבה, פינוי גזם ועוד.
חברת ניקיון בתים
חברת ניקיון בתים

מתי צריך להזמין חברת ניקיון בתים מקצועית?

ניקיון בתים איכותי ומקצועי צריך להיעשות תוך מינימום הפרעה ועם רמת הביצוע הגבוהה ביותר. בנוסף לניקיון באופן שוטף עבור שמירה על בית מסודר ונקי לאורך השבוע, ישנם מקרים מיוחדים בהם מומלץ להזמין חברת ניקיון בתים מקצועית.

ניקיון לבתים חדשים

שירות ניקיון בתים לפני אכלוס וכניסה לבית חדש אשר לרוב בעל אבק ולכלוך רב. מומלץ להזמין שירות זה לפני הכנסה של ריהוט הבית, על מנת לאפשר ניקיון יסודי של כל חלקי הבית.

לשירותי ניקיון בתים חדשים >>

שירותי ניקיון לבתים פרטיים

שירות ניקיון לבתים פרטיים ווילות לאנשים אשר אין להם זמן או הרצון להתעסק בניקיון הבית. ישנו ניקיון בסיסי הנעשה אחת לשבוע כגון שטיפת רצפות הבית וניקיון השירותים והמטבח וישנם עבודות ניקיון המתבצעות אחת לחודש כגון ניקיון חלונות, מקרר וארונות.

לשירותי ניקיון לבתים פרטיים >>

ניקיון בתים לפני מעבר דירה

ניקיון הבית לפני מעבר לדירה החדשה שלכם. לא נעים להיכנס לבית ולראות שאריות לכלוך וסימנים מהדיירים הקודמים. שירות ניקיון בתים לפני מעבר דירה מאפשר לכם להיכנס לבית החדש ולפתוח התחלה חדשה ונקייה.

לשירותי ניקיון בתים לפני מעבר דירה >>

חבילות ניקיון בתים בהתאמה אישית

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון לבתים, עליכם לבחור חברה אשר מבינה את הצרכים שלכם ויודעת לבצע התאמות בהתאם לכך הן מבחינת פעולות הניקיון הנדרשות לבית והן מבחינת לוח הזמנים המתאים לכם.

ניקיון על בסיס קבוע

כשמו כן הוא, שירות ניקיון בתים באופן קבוע לשמירה על בית נקי ומסודר לאורך השבוע. לרוב ייקבע יום  או יומיים מוגדרים מראש  במהלך השבוע אל מול חברת הניקיון על מנת לאפשר לכם להתכונן לקראת הניקיון אם יש צורך בכך.

ניקיון חד פעמי

שירות ניקיון יסודי וחד פעמי לאחר שיפוץ הדירה, כניסת דיירים חדשים וכדומה. ניקיון זה לוקח זמן רב יותר, כולל צוות עובדים רחב יותר ושימוש רב יותר במכשור ועל כן גם לרוב יהיה יקר יותר.

ניקיון למשימות מיוחדות

שירות ניקיון למקרים מורכבים ודחופים כגון ניקיון הבית לאחר הצפה או מקרה קיצון אחר. בחרו חברה אשר נמצאת בזמינות גבוהה, ויודעת לספק פתרונות מהירים ואיכותיים למצב הבית.

זקוקים לשירותי ניקיון לבית? אנו כאן לשירותכם!

אנו מספקים שירותי ניקיון לבתים באופן קבוע, לבתים אחרי שיפוץ, לפני אכלוס או לכל צורך אחר.

זקוקים לשירות ניקיון לבית בהתאמה אישית? מחפשים חברת ניקיון בתים אמינה ומקצועית שתספק לכם ראש שקט? בחרו בחברת הניקיון המתאימה בשבילכם!

שאלות ותשובות נפוצות בשירותי ניקיון בתים

אנחנו מספקים שירותים לכל מי שזקוק לנקות את הבית מכל סיבה שהיא לרבות ניקיון של בתים חדשים, ניקיון בתים לפני איכלוס, ניקיון בתים לפני מעבר דירה ועוד.
עלות שירותי ניקיון בתים תלויה בגודל הבית שלכם, בכמות החדרים שתרצו לנקות, בתדירות שאתם צריכים כדי לנקות אותם ובמשימות המיוחדות שצריך לבצע.
כאשר מחפשים שירות ניקיון בתים, חשוב לקחת בחשבון את איכות השירות, מה התעריפים ומה השעות? האם הם מבוטחים? כמה זמן הם בעסק? איזה סוג של שירותים הם מציעים ועוד.
דרך מצוינת למצוא חברת ניקיון בתים טובה היא לקבל המלצות מחברים ובני משפחה, לערוך מחקר על החברות השונות, לחפש ביקורות באינטרנט ועוד.
אנו מהחברות המובילות בתחום הניקיון. יש לנו צוות מומחים שעובד למעלה מעשור. אנחנו יכולים לנקות כל פינה וכל אזור ותמיד דואגים שתקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. פשוט דברו איתנו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון יסודי של הבית
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן