ניקיון בניין משותף

חברת ניקיון בניינים משותפים שלא מעגלת פינות!

במציאות שאנו חיים בה היום, החשיבות הרבה של ניקיון בניין משותף כבר ידועה לכולם. לסביבת חיים נקייה יש השפעה ישירה על תחושת הדיירים בבניין, תפיסת האורחים המגיעים אליו, בריאות הנוכחים ושמירה על שווי הנכס.

חברת ניקיון בניין משותף

חברת ניקיון בניין משותף לסביבה בריאה ונקיה

קומפלקס ניקיון הינה חברה אשר מספקת שרותי ניקיון איכותיים ומגוונים למשרדים, עסקים ובנייני מגורים משותפים.

אנו גאים לספק שירות מקצועי ואדיב כבר שנים רבות תוך התאמה אישית מרבית לצורכי הדיירים בבניין.

קהל הלקוחות המרוצים שלנו יעיד על איכות עבודה ללא פשרות, עמידה בזמנים שנקבעו אל מול ועד הבניין וזמינות שירות הלקוחות שלנו באופן מיטבי על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

למה אנחנו?

4 יתרונות של חברת ניקיון בניין משותף

אם בעבר היה מקובל שהדיירים אחראים על הניקיון, הרי שכיום, עקב המודעות הגוברת לאיכות הניקיון, לחשיבותו ולגודל הבניינים, הפך הדבר למטלה מאתגרת במיוחד.

לכן אין זה מפתיע כי שימוש בשירותי ניקיון בניינים משותפים הפך למגמה הולכת וגוברת.

הנה 4 יתרונות של ניקיון בניינים משותפים:

  1. מחקרים רבים הוכיחו – ניקיון מסייע לאורח חיים בריא יותר.
  2. סביבה נקיה, נעימה ומסודרת משפרת את מצב רוח הנוכחים.
  3. שמירה על ניקיון הבניין תאפשר מניעת נזקים כגון התקלפות צבע, חלודה ועובש.
  4. חברת ניקיון מקצועית תבטיח ניקיון איכותי ללא עיגולי פינות וללא פשרות תוך מינימום הפרעה והתעסקות.

איך לבחור את חברת הניקיון מתאימה לכם?

בבחירתכם בחברת ניקיון לבניין משותף, ראשית יש להבין האם ביכולתה של החברה לתת מענה הולם לכלל משימות הניקיון שידרשו, הן באופן יומיומי והן משימות תקופתיות.

כמו כן, מכיוון שחלק מן עבודות הניקיון דורשות ידע מקצועי ומכשור ייעודי מתאים, יש לבדוק כי באמצעותה של חברת הניקיון לספקם.

ישנן חברות רבות בשוק, אשר מציעות שירותים שונים במחירים שונים, אך חשוב לקחת רגע בכדי למצוא חברת ניקיון בניינים שתתאים בדיוק עבורכם – הרי לא תרצו להתעסק עם עבודה לא איכותית, עובדים שמגיעים באיחור או התנהלות לא מקצועית.

מה כולל שירות ניקיון בניין משותף?

השימוש התדיר במעליות, בחדר האשפה ובשטחים המשותפים וכמות האנשים היוצאים ונכנסים לבניין מותירים לכלוך ובלגן רב.

חברות ניקיון בניין משותף במספקות מגוון שירותים איכותיים כמו:

ניקיון שטחי הקומותסידור וניקיון הלובי, המראות, והשטחים המשותפים בבניין.
ניקיון המדרגות והמעליותניקיון חדר המדרגות והמסדרונות, חיטוי וניקיון המעליות.
פוליש וניקיון הרצפותפוליש ווקס, הברקה ושטיפת רצפות, חומרים להגנה מפני החלקה וכו'.  
ריקון וסידור חדרי האשפהאיסוף אשפה שנשארה מאוחר, ניקיון חדר האשפה, חיטוי וסידור הפחים.
חצרותניקיון וסידור החצר והגינה. ניקיון אזורי הישיבה והחצר מלכלוך ובלגן.
ניקיון שטיחים וריפודיםשימוש בשואבי אבק מקצועיים, ניקיון בקיטור ובחומרי ניקיון ייעודיים. קרצוף במכשור מיוחד המאפשר הסרת כתמים ולכלוכים עיקשים.

מתי להזמין חברת ניקיון בניין משותף?

את מספר הפעמים בו חברת הניקיון תבצע ניקיון בבניין מחליטים בהתאם למספר הדיירים בו ולגודלו של הבניין.

כאשר מדובר בבניין מגורים רב קומות, נהוג להזמין את חברת הניקיון באופן תדיר יותר מאשר בבניין משותף קטן בו ניתן להסתפק רק בימי איסוף האשפה כך שהמנקים ינקו גם את חדר האשפה באותה ההזדמנות.

ניקיון מעלית בבניינים משותפים
ניקיון מעלית בבניינים משותפים

ניקיון בניין משותף מחיר – מה צריך לדעת?

עלות שרותי ניקיון לבניין משותף משתנה בהתאם לאופן השירות ותדירותו. חברת הניקיון תיקח בחשבון את גודל המבנה, את תדירות הפעמים שנדרש לנקות על מנת לשמור על הבניין נקי ועל סוג המטלות הנדרשות (האם יש להביא מכשור מיוחד וכו').

בבחירתכם בחברת הניקיון, תצטרכו לקחת בחשבון את על השרות אל מול התועלת שתקבלו. תבררו עם החברה את כל המידע הנדרש ודברו עם לקוחותיהם על מנת לקבל תמונה כוללת של איכות החברה.

ניקיון בניינים משותפים בהתאמה אישית

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון לבניין שלכם יש לוודא כי ישנה התאמה בין יכולות החברה והשירותים אותה היא מספקת, לצרכים שלכם ולדרישות הדיירים בבניין.

אנו בקומפלקס ניקיון, מספקים מגוון שרותי ניקיון איכותיים על מנת שנוכל להתאים ללקוחות שלנו את חבילת שרותי הניקיון המיטבית בשבילם – כך שיוכלו לשלם אך ורק על השירותים שנדרשים להם.

שאלות ותשובות בניקיון בניין משותף

כמובן שזה תלוי בגודל הבניין, בצרכים של הדיירים ובאיכות שאתם מעוניינים לקבל. חברה מקצועית תחזיק בציוד מקצועי ומתקדם, חומרי ניקיון מקצועיים ואיכותיים, היא תהיה זמינה יותר עבורכם מאחר והיא מעסיקה צוות עובדים שלם ואולי הפרט החשוב ביותר – אין לכם יחסי עובד מעביד כמו עם מנקה פרטי, חברת ניקיון דואגת להכל.
ישנם אזורים רבים שיש לנקות כמו: שטחי הקומות, חדרי המדרגות, השטחים המשותפים, המעליות, אזור הכניסה והלובי של הבניין, קומות שירות, מחסנים ומקלטים, אזור החניונים, חדרי האשפה, החצרות ועוד…
על מנת להחליט באיזו תדירות לנקות את הבניין יש להתחשב בסוג המבנה והשימוש בו. לשמירה על סביבה נקייה ובריאה, מומלץ לנקות את המבנה לפחות פעם בשבוע. בבניין רב קומות יש לנקות לפחות פעמיים בשבוע. באופן כללי, ככל שיש יותר אנשים בבניין, יש לנקות אותו לעתים קרובות יותר.
לא בהכרח. אנו מספקים שירותי ניקיון לכל סוגי המבנים והבניינים החל ממבני מגורים, מבנים ציבוריים, מבנים משרדיים ועד מבני מסחר ותעשייה.
ניקיון בניין מסחרי מיועד לעסקים ויכול לכלול בנייני משרדים, חנויות קמעונאיות, מסעדות ועוד. ניקיון של בניינים משותפים מיועד לבניין דירות משותף. העלות של ניקיון מסחרי יכולה להיות גבוהה יותר מאשר ניקיון מגורים מכיוון שהוא כרוך ביותר זמן ועבודה.
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון בניין משותף
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן