ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

חברת ניקיון למשרד לאחר שיפוץ זה אנחנו!

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ זהו שירות הכרחי על מנת שתוכלו להחזיר את המשרד שלכם לתפקוד מלא. עבודות השיפוץ משאירות אחריהן שאריות ולכלוך רב אשר מצריכים ניקיון מקצועי תוך שימוש במכשור ובחומרי ניקיון מתאימים.

חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ תספק לכם ניקיון יסודי של כלל חללי המשרד כך שתוכלו ליהנות ממשרד משופץ, נקי ומוכן לעבודה.

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

ניקיון משרד לאחר שיפוץ עושים עם קומפלקס ניקיון!

חברתנו מתמחה במתן שירותי ניקיון משרדים אחרי שיפוץ ברמת הביצוע הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר ובמכשור מתקדם על מנת שתוכלו להיכנס למשרד המשופץ שלכם במהירות ותוך מינימום הפרעה.

צוות העובדים שלנו הינו מקצועי ומנוסה ועובר הכשרה ייעודית בתחום על מנת שתקבלו משרד נקי ומצוחצח באופן הטוב ביותר.

סיימתם את שיפוץ המשרד אך הוא עדיין מבולגן ומלוכלך? רוצים להיטיב עם העובדים שלכם ולאפשר להם סביבת עבודה נעימה, נקיה ופרודוקטיבית? חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ היא הפתרון המושלם בשבילכם! צרו אתנו קשר ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

למה לבחור בנו לניקיון הבלגן שנותר מהשיפוץ במשרד?

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים אחרי שיפוץ?

ראשית כל, לפני הזמנת חברת ניקיון יש לוודא אל מול קבלן השיפוצים כי הוא דאג לפינוי כל פסולת הבניין שנותרה מעובדות השיפוץ.

חברת הניקיון תבצע מגוון עבודות ניקיון הכוללות בין היתר:

ניקיון שאריות צבע, רובה וטיחניקיון משרדים לאחר שיפוץ מצריך ניקיון יסודי של שאריות צבע וטיח מהדלתות, המשקופים, הקרמיקה וכו'. לצורך עבודה זו נדרש שימוש במכשור ייעודי ובחומרי ניקיון המתאימים למשטחים.
הברקה וניקיון הרצפותשטיפה וקרצוף יסודי של כל סוגי הריצופים במשרד תוך הורדת כתמים ושאריות צבע ולכלוך. ניתן להזמין גם שירותי פוליש רצפות ביצירת קשר עם חברת הניקיון ובקשת השירות הנוסף.
ניקיון כלל חללי המשרדניקיון יסודי של כלל חללי המשרד הפנימיים והחיצוניים הכולל: ניקוי הארונות משאריות נסורת וצבע, ניקוי אבק, ניקיון החלונות, המסילות, התריסים והמשקופים וכו'.
ניקיון וחיטוי השירותיםחיטוי הכלים הסניטריים וניקיון יסודי של כל חללי השירותים במשרד.

היתרונות בניקיון משרד אחרי שיפוץ

אחרי שהשקעתם משאבים רבים בשיפוץ המשרד, הגיע הזמן לנקות את שאריות הבלגן והלכלוך ולהשיב אותו לתפקוד.

אם אתם עדיין לא משוכנעים שכדאי לכם להזמין ניקיון אחרי שיפוץ לנכים מספר יתרונות שלא ישאירו לכם מקום לספק.

  1. משרד נקי הוא הזדמנות להתחלה חדשה – כניסה למשרד נקי אחרי שעבר שיפוץ תעניק לכם ולעובדים שלכם תחושה רעננה וחדשה אשר תבטא פתח להתחלה חדשה.

  2. שיפוץ מוצלח מסתיים בניקיון יסודי – עבודות השיפוץ מותירות אחריהן לכלוך רב ושאריות בלגן אשר מצריכות מכשור ויד מקצועית בשביל לטפל בהם. לאחר שהשקעתם כסף רב ואנרגיה בשיפוץ המשרד, ניקיון והברקת חללי המשרד הכרחיים לכך שתוכלו ליהנות מהשיפוץ בלב שלם.

  3. משרד נקי הוא בריא ופרודוקטיבי יותר – כולם כבר יודעים שסביבת עבודה נקייה מסייעת לעבודה יעילה יותר. כמו כן, עם עליית המודעות לחשיבות של סביבת עבודה נקיה מחיידקים וזיהומים, ניקיון איכותי יסייע לשמור על בריאות הנוכחים בחללי המשרד.

למה צריך חברת ניקיון משרדים אחרי שיפוץ?

כאמור, עבודות השיפוץ עלולות להותיר את המשרד שלכם עם שאריות לכלוך ובלגן. לאחר שהשקעתם משאבים בשיפוץ המשרד ניקיון שימוש בשרותי ניקיון משרדים אחרי שיפוץ באמצעות חברה חיצונית הוא הפתרון המושלם בשבילכם.

חברת הניקיון תוודא כי תיכנסו למשרד המשופץ כאשר הוא נקי, מרווח, מסודר ונעים לעבודה. עבודתה של חברת הניקיון תעניק לכם ראש שקט בידיעה כי העבודה תתבצע באופן האיכותי והיעיל ביותר כך שתיכנסו לעבודה שוטפת במשרד במהירות האפשרית.

ניקיון משרד לאחר שיפוץ
ניקיון משרד לאחר שיפוץ

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ בהתאמה אישית

לבחירת חברת ניקיון מוצלחת תהיה השפעה ישירה על איכות עבודת הניקיון שתתבצע ושביעות רצונכם מניקיון המשרד.

קומפלקס ניקיון מספקת שירותי ניקיון משרדים לאחר שיפוץ בהתאמה אישית על מנת לאפשר לכם ליהנות מניקיון בהתאם לצורכי המשרד ולדרישות שלכם.

סוג מטלות הניקיון הנדרשות

בדקו אל מול החברה האם ביכולתה לספק פתרונות למטלות ניקיון מורכבות הדורשות ידע מקצועי ושימוש במכשור ייעודי.

תדירות השירות

בנוסף לסוג השירות אותו תרצו לקבל חשוב להבין באיזו תדירות תצטרכו את שירותי בניקיון במשרד. ישנן חברות שיתחייבו על ניקיון מהיר תוך שעות ספורות אך ודאו כי מהירות העבודה אינה באה על חשבון איכותה.

חברה בעלת תודעת שירות, זמינות מרבית וניסיון בתחום תדע לספק לכם שירות יעיל, מהיר ואיכותי לניקיון משרד לאחר שיפוץ.

מחפשים חברת ניקיון משרדים שתעניק לכם ראש שקט? שיפצתם את המשרד אך הוא מלא בשאריות צבע ולכלוך? רוצים לשפר את פרודוקטיביות העבודות ומצב הרוח שלהם? אנו כאן בשבילכם. צרו אתנו קשר לפרטים נוספים ותוכלו ליהנות משירות ללא פשרות!

שאלות ותשובות בניקיון משרדים אחרי שיפוץ

המחיר של ניקיון משרד שעבר שיפוץ משתנה מחברה לחברה וזה תלוי בגורמים שונים כמו: גודל המשרד, משימות הניקיון שיש לבצע, המכשור וחומרי הניקיון הנדרשים לצורך העבודה וכמובן אופי השיפוץ שנעשה וכמויות הלכלוך שנשאר. לקבלת הצעת מחיר מדויקת – צרו איתנו קשר.
הזמן הנדרש לביצוע עבודות הניקיון תלוי בגודל המשרד והיקף העבודה הנדרשת. לרוב, למשרד סטנדרטי שעבר שיפוץ קל מספיק יום עבודה אחד.
ההבדל הוא שבניקיון אחרי שיפוץ נצטרך להסיר כתמים לא שגרתיים שנוצרו בעקבות השיפוץ, לנקות במקומות אסטרטגים שבהם לא מנקים באופן שוטף ולהשתמש בחומרים מיוחדים שיצליחו להתמודד עם הלכלוך המאסיבי שנותר לאחר השיפוץ.
הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם החברה אכן זמינה לתת שירות ביום שהשיפוץ מסתיים. הדבר השני הוא לקבל המלצות ולשאול על פרויקטים דומים שהחברה ביצעה בעבר והדבר השלישי הוא כמובן המחיר – קחו בחשבון שקשה מאוד להעריך את מחיר העבודה מבלי לדעת, לראות ולהבין איזה שיפוץ נעשה ומהי העבודה הנדרשת.
השתמשו תמיד בחומרים המתאימים – אל תנסו לחסוך או לאלתר. קודם כל הסירו את כתמי הצבע – קל מאוד להתבלבל בין כתמים ללכלוך ולכן הסרת הכתמים בתחילת הניקיון תקל עליכם בהמשך. עבדו בשלבים – לפני שמתחילים, כדאי לתכנן שלב אחר שלב ולעבוד בצורה מסודרת ויסודית.
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון משרד משופץ
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן