ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ שתעשה עבורכם את העבודה המלוכלכת!

לאחר חודשים בהם חיכיתם שהדירה תהיה מוכנה, סוף סוף השיפוץ הסתיים ואתם יכולים להיכנס לבית החדש שלכם. אבל לא כל כך מהר… ניקיון אחרי שיפוץ הוא לא ניקיון רגיל והכתמים אינם יורדים בהעברת סמרטוט.

ניקיון אחרי שיפוץ

השיפוץ הסתיים? הגיע הזמן לניקיון יסודי!

חברתנו מתמחה כבר שנים רבות במתן של מגוון שרותי ניקיון לדירות אחרי שיפוץ, משרדים, בתים לאחר בניה וכו'. אנו מספקים שירותי ניקיון איכותיים ברמה ביצוע הגבוהה ביותר, וגאים לספק צוות עובדים מיומן ומקצועי המשתמש במכשור מתקדם ובחומרי ניקיון הטובים ביותר.

אנו נותנים חשיבות רבה לעמידה בזמנים לניקיון הדירה שלכם ויודעים להתאים את עצמנו ללוח הזמנים האידאלי של הלקוחות שלנו.

דירת החלומות שלכם מלאה כרגע בפסולת ושאריות לכלוך מהשיפוץ של צבע, טיח ואבק?

פשוט דברו איתנו, אנחנו תמיד נהנים לעזור ללקוחותינו ולספק להם את הטוב ביותר!

למה כדאי לכם לבחור בנו?

ניקיון אחרי שיפוץ הוא המפתח לשיפוץ מוצלח

עבודת שיפוץ הדירה כרוכה בלא מעט בלגן ולכלוך ברחבי הדירה. בנוסף לצד האסטטי והבריאותי של ניקיון דירה אחרי שיפוץ, בסופו של דבר החלטתם לשפץ את הדירה בשביל שהיא תהיה מרווחת, נקיה ושתראה טוב.

לאחר שהשקעתם כל כך הרבה משאבים בשיפוצה, הצד האחרון בדרך לשיפוץ מוצלח הוא לצחצח את הדירה ולוודא שהיא נראית בדיוק כמו שתמיד דמיינתם – מבריקה ומצוחצחת במיוחד בשבילכם.

3 יתרונות של ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ תבצע את כל עבודות הניקיון הנדרשות ותותיר את הבית שלכם נקי ומצוחצח בדיוק כמו שתמיד חלמתם.

  1. כי כולם רוצים להיכנס לבית חדש ונקי – השקעתם כל כך הרבה זמן וכסף בשיפוץ הדירה,חיכיתם וחלמתם על דירת החלומות שלכם, כאשר היא סוף סוף מוכנה, לא תרצו להיכנס לדירה מלוכלכת עם שאריות צבע על המשקופים.

  2. כי דירה נקיה היא התחלה חדשה ובריאה – כניסה לדירה היא הזדמנות להתחלה חדשה אשר מתחילה כמובן, מדירה נקיה ומסודרת. כמו כן, ניקיון אחרי שיפוץ יתיר את הדירה שלכם נקיה מזיהומים ומלכלוך ותעניק לכם התחלה חדשה, מרעננת ובריאה בבית החדש. 

  3. כי תקבלו ניקיון איכותי ומהיר במחיר משתלם במיוחד – ניקיון אחרי בניהאו שיפוץ באמצעות חברת ניקיון מקצועית יתבצע באופן מהיר ובאיכות גבוהה ובכך תוודאו כי תקבלו דירה מבריקה לקראת כניסתכם אליה.

מה כוללים שירותי ניקיון לאחר שיפוץ?

לפני הכל, חשוב לוודא כי את פסולת הבניין שנשארה מהשיפוץ הקבלן מפנה. חברת הניקיון לא תפנה פסולת בניין שכן זוהי אחריותו הבלעדית של הקבלן.

ניקיון צבע ורובהניקיון דירות אחרי שיפוץ לרוב מצריך ניקוי יסודי של שאריות צבע ורובה מהדלתות, מהמשקופים, קרמיקה וכו'. חברת הניקיון תשתמש במכשור ייחודי על מנת לנקות באופן יסודי את הדירה מבלי לפגוע בה.
ניקיון דלתות, משקופים וארונותלרבות שאיבת נסורת מהארונות, ניקוי מריחות צבע וכו'.
ניקיון רצפות יסודיתתבצע שטיפה וקרצוף יסודי של הרצפה בדירה בהתאם לסוג הרצפות הקיים (פרקט, מרצפות וכו').אם ברצונכם שיתבצע גם פוליש אחרי שיפוץ והברקה בדירה עליכם לדבר על כך עם חברת הניקיון מראש שכן לרוב שירות זה אינו כלול ומצריך הבאת מכשור מתאים מראש.
ניקוי חלונות, תריסים ופאנליםניקיון חלונות אחרי שיפוץ כולל ניקיון של פרופיל החלונות, המסילות, התריסים, סף החלון שקעים ומפסקים מאבק ולכלוך הנוצר מתהליך השיפוץ בדירה.
שירותים ומקלחתהשירותים והמקלחת הם לרוב אזורים המצריכים ניקיון יסודי אחרי שיפוץ. חברת הניקיון תבצע ניקיון מקצועי של כל חלל השירותים והמקלחת לרבות הארונות, ניקוי חרסינה וקרמיקה, ניקיון המקלחון, הכלים הסניטריים ועוד.  
ניקיון מטבחניקיון יסודי של המטבח לרבות ניקיון בחומרי ניקיון ומכשור ייעודיים לשיש והחיפוי מעל השיש, ניקיון וחיטוי ארונות המטבח, הכיור ועוד.
חברת ניקיון אחרי שיפוץ
חברת ניקיון אחרי שיפוץ

מתי לפנות לחברת ניקיון לאחר שיפוץ?

את עבודת הניקיון בדירה המשופצת מומלץ לערוך ישירות לאחר סיום עבודות השיפוץ והבניה ולפני החזרת תכולת הדירה ומקומה. כמו כן, מומלץ להשאיר את הריהוט מוגן ועטוף בניילון עד לאחר סיום עבודות הניקיון.

במקרים מסוימים, מומלץ לבצע ניקיון לאחר שיפוץ כאשר חלל הדירה מפונה לחלוטין מריהוט על מנת לאפשר ניקיון יסודי בכל חלל הדירה.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ

סיימתם לשפץ את הדירה? מצוין. עכשיו הגיע הזמן לנקות אותה ולהפוך אותה לראויה למגורים שלכם. שיפוץ דירה לרוב משאיר אותה עם שאריות צבע, טיח, אבק ולכלוך על כן רבים משמשים בשירותיה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ מקצועית למשימה.

לניקיון דירות לאחר שיפוץ >>

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

שיפוץ משרדים כמו שיפוץ דירות מותיר את המשרד פעמים רבות עם לכלוך שלא ניתן לנקות בהעברת סמרטוט פשוט. חברת ניקיון מקצועית תבצע את מטלות הניקיון במשרד באופן מהיר ואיכותי ותאפשר לכם לחזור לעבודה סדירה במשרד נקי ומשופץ.

לניקיון משרדים אחרי שיפוץ >>

ניקיון אחרי בניה

ניקיון דירה חדשה בדומה לניקיון לאחר שיפוץ הינו ניקיון המצריך ידע מקצועי, ניסיון ומכשור מתאים. ניקיון אחרי בניה על ידי חברה חיצונית מאפשר לכם להיכנס לבית חדש ונקי במחיר משתלם במיוחד.

החשיבות של חברה מקצועית ומנוסה

ניקיון לאחר שיפוץ שונה בכמה אופנים מעבודות ניקיון המיועדות לתחזוקת הבית ושמירה על דירה נקייה באופן שוטף.

כפועל יוצא מכך שעבודות ניקיון לאחר שיפוץ מתרכזות בשאריות לכלוך ופסולת הנותרת בדירה עם סיום עבודת השיפוץ (הסקת מריחות צבע, גושי בטון, טיח וכדומה), היא מצריכה מכשור מתקדם, חומרי ניקיון מתאימים וניסיון בתחום על מנת להגיע לרמה ביצוע איכותית.

כמו כן, חברה מקצועית מציעה שירותי ניקיון מגוונים ופתרונות למטלות ניקיון מורכבות, תוך שמירה על הדירה ומניעת נזקים העלולים להיווצר אם תנקו באופן לא מקצועי.

מחפשים חברת ניקיון לביצוע המשימה? צרו איתנו קשר!

כפי שאתם כבר ודאי יודעים, ניקיון דירה לאחר שיפוץ היא משימה הדורשת מקצועיות, ניסיון ומכשור מתאים על מנת להגיע לדירה נקייה ללא נזקים ופגמים.

במקרים כאלה רבים מחליטים להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ שישתמשו במכשור ובחומרי ניקיון ייעודיים ובכך יותירו את הדירה שלכם מצוחצחת ומבריקה בדיוק כמו שחלמתם.

סיימתם לשפץ את הדירה אך היא מלאה בלכלוך ושאריות צבע? אנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר!

שאלות ותשובות נפוצות בשירותי ניקיון אחרי שיפוץ

אנחנו מספקים שירותי ניקיון אחרי שיפוץ לדירות שעברו שיפוץ, משרדים משופצים, בתים לאחר בניה ולמעשה לכל מי שזקוק לנקות את הבלגן שהשאירו עובדי השיפוץ.
עלות העסקת חברת ניקיון משתנה בהתאם לפרויקט, כמות העבודה הנדרשת, סוג השיפוץ שנעשה והחומרים בהם נעשה שימוש. להערכה מדויקת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.
משך הזמן שלוקח להשלים פרויקט יכול להשתנות בהתאם לגודל הפרויקט, לכמות העומס שהותירו אחריהם פועלי הבניין ובהתאם לכמות המאמץ והזמן הנדרש. לרוב סיום הפרויקט הוא בערך יום עבודה שלם.
אנו מספקים שירותים בפריסה ארצית ומגיעים כמעט לכל אזור. אתם מוזמנים להתקשר ולברר איתנו פרטים נוספים.
אנו חברה של אנשי מקצוע מנוסים, איכותיים ואמינים עם רקורד מוכח. אנו מחויבים להצלחת כל פרויקט ולשביעות רצון לקוחותינו. יש לנו את הידע, הציוד והכישורים לבצע כל משימה.
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

מה לקוחות אומרים עלינו

המלצות חמות

דירוג ממוצע: / 5.

שיתוף עמוד:
לניקיון יסודי אחרי שיפוץ
השאירו לנו פרטים בטופס!
לקבלת שירותי ניקיון מהמומחים שלנו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן