קומפלקס ניקיון

ליטוש חדרי מדרגות

לאלה מבינינו שיכולים להתבלבל, ליטוש חדר מדרגות הוא אינו דומה לשירותי ניקיון מבנים וחדר מדרגות בשום צורה,

כלומר כמובן שניקיון זה דבר חשוב מאוד ולכן ליטוש חשוב עוד יותר,

בנוסף לניקיון שאתם עושים חשוב ומומלץ מאוד כל מספר שבועות או חודשים לבצע פוליש לידר המדרגות שלכם, וכך להבטיח שהאיכות של הריצוף שלכם אינה נהרסה וכמובן שהיא נשמרת נקייה וחדשה כמעט כמו בהתחלה. 

הזנחה של הריצוף יכול לגרום לכם להצטרך להחליף ריצוף והדבר יכול לעלות לכל דיירים הבניין בכסף מיותר. 

סוגי פוליש לחדרי מדרגות: 

ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים.

לא כולם מתאימים לכל סוגי המרצפות ולא כל המרצפות מתאימות לכל סוג הפוליש, לכן חשוב לא לנסות לעשות זאת בעצמכם ולהתייעץ עם בעל מקצוע על סוג הפוליש שמתאים לפי סוג הריצוף שלכם. 

  • פוליש קריסטל- פוליש הקריסטל נעשה באמצעות מכונה ייחודית לפולין זה וזה בעצם תהליך של החדרת החומרים אל תוך המרצפות, מה שהופך את המרצפות למבריקות יותר לאורך זמן.
  • ● פוליש ווקס- בניגוד לפולין הקריסטל שמוחדר למרצפות, פוליש הווקס רק מתבצע כמריחה על הרצפה עצמה, ווקס הוא בעצם חומר דמוי שעווה שמבריק את הרצפה ומחליק אותה, מה שנותן לרצפה מראה מבריק ונקי יותר. 
  • פוליש סילר- פוליש סילר הוא לא ייועד מלכתחילה לשמש הפוליש אלא לאיטום דברים אך כיום מורחים אותו על הרצפה בדומה לפוליש ווקס, והוא ניהיה אטום ואינו סופח ליכלוכים. לכן חשוב לפני שתתייעצו עם בעל מקצוע על סוג הפוליש שמתאים למרצפות שלכם וכך תהנו ממרצפות ומבריקות ונקיות. 

מחיר ליטוש חדרי מדרגות: 

ליטוש חדרי מדרגות מן הסתם יעלה יקר יותר מכיוון שהבניין יותר גדול מהבית. 

המחיר משתנה בין סוג הפוליש שתרצו לבניין שלכם, מספר הקומות וכו. 

את מחיר הפוליש קובעים לפי מ״ר לכן זה לא באמת רלוונטי שנרשום מחיר,

הכל תלוי בחברה ניקיון בשרון וגודל הבניין שלכם, לכן התקשרו לדבר עם בעל מקצוע הסבירו לו על הבניין שלכם כך הוא ימליץ לכם על סוג הפוליש וגם יתן לכם מחיר מדוייק

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!