קומפלקס ניקיון

חברת ניקיון בניינים

שירותי ניקיון מבנים והבניין שלנו הוא דבר חשוב שיש לשים לב אליו באופן קבוע, כלומר בניין הוא מלא בדיירים וילדים קטנים,

לכן כל הטיילת של השכנים יוצרת הרבה לכלוך, וברגע שלא מנקים את הבניין כמה פעמים בשבוע נצבר לכלוך מה שהופך את השהייה בבניין ללא כיפית,

כלומר אם לפעמים מגיעים אליהם אורחים ורואים שהמצב של הבניין נראה זוועה זה לא נעים וגם רמות המחייה שלכם פחות טובות. אז חשוב לא להסתפק ולהזמין חברת ניקיון לבניין שלכם. 

דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת ניקיון: 

יש מספר דברים שלפעמים שוכחים לבדוק לפני שסומכים על חברת ניקיון עם הבניין שלנו, לכן חשוב שתבצעו את הפעולות האלה לפני כך שתיהיו בטוחים שאתם מזמינים את הטוב ביותר לבניין המגורים שלכם.

● מה כלול- חשוב שתבדקו מה כלול במחיר שאתם משלמים, כלומר בצעו מראש עם חברת הניקיון לבניין שלכם תיאום ציפיות בין המחיר שאתם משלמים למה שאתם מקבלים, מומלץ לרשום את זה על דף שדברים לא יתפספסו. 

  • ביקור- במיוחד כשמדובר בבניין חשוב שתבקשו מחברת הניקיון להגיע לביקור כדי לראות את סוג הבניין שצריך לנקות, רמת הלכלוך ועוד. כך שחברת הניקיון תדע בדיוק איך להתמודד עם הבניין שלכם ולתת לו את הניקיון הראוי. 
  • אחריות- חשוב שתקחו ממנו תעודת אחריות על הניקיון כך שאם במקרה נהרס משהו בבניין המגורים שלכם לאחר הניקיון וזו הייתה החברה, תוכלו לתבוע ולדרוש פיצויים על מה שמגיע לכם. 

מחיר ניקיון בניין מגורים: 

כמובן שלכל חברה משל עצמה יש מחירון לניקיון לבתים ובניין מגורים, המחיר כמובן משתנה בהתאם לקומות הבניין, לסוג הניקיון ומספר הניקיונות שתרצו בשבוע. 

לכן חשוב לפני לדבר עם בעל מקצוע שיסביר לכם את התהליך ואת מה כלול במחיר וכך יוכל לתת לכם הצעה מדוייקת בדיוק לפי כל הקריטריונים שצויינו. 

בנוסף כדאי לבצע השוואת מחירים כך שתיהיו בטוחים שאתם מקבלים את המחיר הכי טוב, כלומר למה לשלם יקר יותר אם אתם יכולים לקבל את אותו הדבר במחיר זול יותר, כולנו אוהבים לחסוך בהוצאות

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!