קומפלקס ניקיון

חברה לניקוי חלונות

ניקיון חלונות בדירה שלנו יכול להפוך לא פעם למשימה מאתגרת מאוד,

כלומר כמובן שאם החלון שלנו קטן ונוח אז זה קל מאוד לבצע את  ניקיון לבתים לבד אך הבעיה האמיתית מתחילה כשהחלונות הם חלונות קיר ענקיים, שם המשימה נהיית הרבה יותר מאתגרת וקשה. 

חלונות כאלה בדרך כלל נמצאים בבנייני ענק לכן לא משנה עד כמה השקעתם בניקיון החלון הפנימי, החלון החיצוני עדיין ישאר מלוכלך,

וזו כמובן משימה שאתם בטוח לא יכולים לבצע לכן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע. 

חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברה לניקוי חלונות בדירה: 

יש אין ספור דברים שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים חברה לניקוי חלונות בדירה שלכם, וחשוב מאוד שתבצעו את כולם כדי שתבטיחו לעצמכם שירות טוב וניקיון מצויין. 

  • אחריות- חשוב מאוד לבקש אחריות מחברת הניקוי חלונות שאתם מזמינים לדירה שלכם, כך שבמקרה של נזק כזה או אחר יש לכם אחריות כתובה ומי שעשה ישלם. 
  • מקצועיות- בעיקר כשמדובר בניקוי חלונות בנייני ענק חשוב לוודא שחברת הניקיון יודעת ומנוסה בביצוע עבודות מהסוג הזה, לפעמים מדובר על קומות גבוהות והניקיון צריך להיעשות בחבלי סנפלינג לכן חשוב מאוד לדעת שהם יודעים לעשות זאת. 
  • רישיון- בהמשך למקצועיות גם צריך לכל העניין רישיון, כי זה אומנם ניקיון חלונות אך זה לא ניקיון רגיל ולכן חשוב לבדוק שיש להם את הרישיון להשתמש בציוד המסויים הזה. כך שתיהיו בטוחים שיש לכם עסק עם מקצוענים. 

מחיר ניקוי חלונות בדירה: 

כמובן שהמחיר תלוי בסוג החלון, גודל החלון, סוג הניקיון שתרצו ובאיזה קומה מדובר, כן תופתעו הקומה משנה את המחיר,

בדרך כלל המחיר לניקוי חלונות בדירה יכול להגיע גם ל- 450 שקלים, אך כמו שאמרנו הכל משתנה וזה תלוי במחירון החברה,

לכן התקשרו לבעל מקצוע שירותי אחזקה וניקיון והסבירו לו את סוג החלון שלכם וכך הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת. 

כמובן שחשוב לבצע השוואת מחירים כך שתוכלו להנות ממחיר משתלם ועבודה מצויינת, אין צורך לשלם למישהו סכומי עתק רק כי אתם חושבים שזה המחיר הרגיל

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!