קומפלקס ניקיון

חברת ניקיון לבית חדש

אם בדיוק עברתם לבית חדש לגמריי כמובן שלפני הכניס אליו חייב ניקיון,

גם אם הוא חדש מהקבלן ובטח שאם היו דיירים קודמים שכנראה השאירו לכלוך בדירה החדשה שלכם, אתם בטח עסוקים בכל עניין האריזה של הבית הישן ואין לכם זמן להתעסק עם הניקיון לבית החדש, גם למה שתעשו זאת, בטח אתם עייפים מכל 

עניין האריזות שנעשות במקביל לבית החדש שקניתם או השכרתם ואתם עובדים מסביב לשעון, וכמובן שהראש שלכם במקום אחר לגמריי,

לכן כיום יש אין ספור שירותי אחזקה וניקיון לדירה החדשה שלכם, מה שלא אמור לעלות לכם יקר מכיוון שבכלל אין רהיטים בבית,

אך בכללי הזמנת חברת ניקיון למשרדים ודירה החדשה לפני שאתם נכנסים אליה הוא דבר הכרחי שחוסך לכם הרבה מאוד זמן ובנוסף יעיל כך שלא תצטרכו לשלם כפול לאחר שנכנסתם לדירה. 

חשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון לדירה החדשה 

זה אומנם לא נראה לכם משהו גדול אך זה כן, אתם בעצם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון שתנקה את ביתכם החדש לגמריי, לכן חשוב לבדוק כמה דברים לפני שאתם סומכים עליהם עם הבית החדש העתידי שלכם. 

  • בירור- הדבר הראשון שתרצו לעשות זה לברר מה מגיע לכם עם התשלום, כלומר לבצע תיאום ציפיות כולל עם חברת ניקיון לדירה החדשה שלכם ולוודא שאתם יודעים היטב מה מגיע לכם עם המחיר שאתם משלמים, בנוסף רצוי מאוד אפילו לרשום את זה כדי שלא תשכחו. 
  • ביטוח- חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון מביאה לכם אחריות חתומה על כל מקרה של הרס כזה או אחר של הבית, אמנם אין רהיטים אך זה לא אומר שחברת הניקיון יכולה בטעות להרוס משהו, לכן חשוב לבדוק שיש לכם תעודת אחריות שבמקרה כזה או אחר תוכלו לתבוע אותם. 

מחיר הזמנת חברת ניקיון בתים חדשים: 

קביעת המחיר המדויק להזמנת חברת ניקיון בתים חדשים הוא כמעט בלתי אפשרי, במחיר משתנה לפי הרבה קריטריונים ולכן קשה לומר במדוייק כמה תעלה לכם ההוצאה, זה תלוי בגודל הבית, סוג הניקיון שתרצו ובמחירון חברת ניקיון. 

לכן התייעצו עם בעל מקצוע שיתן לכם הצעת מחיר מדויקת בתקף לכל הקריטריונים שצוינו

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!