קומפלקס ניקיון

פוליש בתל אביב

לפעמים אנשים נוטים לחשוב שניקיון המרצפות בניקיון למשרדים שלהם זה מספיק כדי לשמור על האיכות שלהם, אך זו טעות חמורה ביותר.

כמובן ששירותי אחזקה וניקיון קבוע של המרצפות עוזר מאוד אך הוא אינו מבריק אותם ובעיקר לא שומר על המרצפות או מונע מהן לתפוס לכלוך ולצבור זוהמה. 

מחצית מהאנשים בכלל אינם מודעים לכל עולם הפוליש והליטוש

ולכן הם מוצאים את עצמם צריכים להחליף ריצוף כל מספר שנים בגלל ש ריצוף כבר לא נראה טוב כמו שהיה פעם, אך אין צורך לזה.

כמו בכל דבר אם תתפחו משהו הוא ישאר ולכן גם את המרצפות שלכם, אם לא תתפחו אותם תצטרכו להחליף

לכן עכשיו אתם צריכים לשאול את עצמכם אם כדאי לכם להוציא כל כמה שנים סכומי עתק להחלפת המרצפות או לשלם סכום קטן תמורת איכות שנשמרת לאורך זמן. 

סוגי פוליש: 

כיום יש הרבה סוגי פוליש אך יש שלוש עיקריים, כמובן שלא כל סוג פוליש מתאים לכל המרצפות וההפך, לכן חשוב לא לנסות לעשות זאת לבד. 

  • פוליש קריסטל- פוליש ווקס הוא בין הפולישים החזקים ביותר, יש לו מכונה ייחודית רק לו והתהליך בעצם מתבצע בעזרת שלוש חומרים שונים שמוחדרים לתוך המרצפות ונותנים להם את המראה המבריק. 
  • פוליש סילר- פוליש סילר בניגוד לפוליש קריסטל אינו מוחדר למרצפות אלא רק על ידי מריחת החומר, פוליש הסילר הוא חומר אטום שנועד לשמירה והגנת המרצפות מפני ספיגה של ליכלוכים ולכות, לכן הוא נותן למרצפות את המראה המבריק. 
  • פוליש ווקס- ווקס זה בעצם חומר דמוי שעווה שמחליק את הרצפה ומבריק אותה, גם את פוליש הווקס מורחים על המרצפות ולא מחדירים ותהליך ההברקה מתבצע במריחת החומר ולא בהחדרתו למרצפות. 

פוליש בתל אביב: 

כמובן שקשה יותר למצוא את חברת הפולי והניקיון הטובה ביותר בתל אביב מכיוון שתל אביב היא אזור גדול, לכן הינה מספר חברות פוליש וניקיון בתל אביב שתוכלו להתרשם מהם. 

  • הבית המבריק- יש להם 4.4 כוכבים ו- 151 חוות דעת. 
  • פוליש תפארת- יש להם 6.4 כוכבים ו- 23 חוות דעת. 
  • הברקה- יש להם 4.4 כוכבים ו- 37 חוות דעת.

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!