קומפלקס ניקיון

ניקיון לאחר שיפוץ בתל אביב

ניקיון לאחר שיפוץ יכול להיות לא פעם משימה קשה ביותר ואף מייגעת, אין זה אומר שתצטרכו לבצע את העבודה בעצמכם. 

כיום יש חברות ניקיון שמתמחות בניקיון לאחר שיפוץ ושירותי אחזקה וניקיון,

אך אם אתם גרים בתל אביב החיפוש עצמו אחר חברת ניקיון בתל אביב מתאימה יכולה להפוך לא פעם למתישה ובלתי אפשרית, מכיוון שתל אביב הוא אזור ענקי לכן יש יותר חברות באזור,

לכן חשוב שתצמצמו את החיפשוט שלכם כמה שאתם יכולים כדי להפוך את המשימה לקלה יותר,

בנוסף אפילו כדאי שתשאלו מכרים או חברים שיוכלו להמליץ לכם על חברת ניקיון לאחר שיפוץ שהם השתמשו בה וכך תוכלו למצוא את חברת הניקיון לאחר שיפוץ בתל אביב. 

חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת ניקיון לאחר שיפוץ: 

כמובן שיש אין ספור דברים שתצטרכו לעשות כמו שצריך כדי להבטיח שהניקיון ייעשה בצורה טובה ובהשקעה. 

  • אחריות- בדקו שחברת הניקיון מביאה לכם אחריות, במיוחד כשמדובר בניקיון לאחר שיפוץ, חשוב שתוודאו שיש לכם אחריות למקרה של הריסת השיפוץ או חס וחלילה גניבה של משהו, כך שאם אחד מהדברים האלה קורה תדעו שיש לכם תעודת אחריות ותוכלו לתבוע את חברת הניקיון.
  • ● חוות דעת- חשוב מאוד ובעיקר הדבר היחיד שיבטיח לכם אם חברת הניקיון היא טובה או לא, רוב הפעמים אתם לא פשוט מכירים את חברת הניקיון לכן בדיקת חוות הדעת הם המפגש הכי קרוב שלכם עם החברה כדי לדעת אם היא טובה או לא, לכן חשוב מאוד לא לוותר על השלב הזה.
  • ● השוואת מחירים- חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת להיות בטוחים שחברת הניקיון שאתם מעוניינים לשכור נותנת לכם את המחיר ההוגן ביותר, כדי שלא ינצלו אתכם ויקחו לכם מעבר למה שצריך. 

מחיר ניקיון לאחר שיפוץ בתל אביב: 

כמובן שהמחיר משתנה בין גודל האזור שתרצו לנקות, כמות הבלאגן שהשיפוץ יצר ואיזה סוג ניקיון תרצו.

המחיר ההתחלתי לניקיון לאחר שיפוץ יכול להיות כ- 1000 שקל ומעלה.

אך כמובן שכל מקרה לגופו וכל חברה בוחר את המחיר לעצמה, לכן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע כדי שיוכל לתת לכם את הצעת המחיר המדוייקת ביותר

צור קשר לפרטים נוספים:

שירות אדיב ומקצועי!